Nasz adres: Gdańsk, ul. Grażyny 10/1 Rezerwacje: (+48) 518 352 295

Escape room – Gdańsk

ZAPOMNIANA WYSPA

Rezerwuj

TAJEMNICZA ULICZKA

Rezerwuj

ESCAPE ROOM – Gdańsk

Uruchom pokłady kreatywności i podejmij walkę z czasem!

Gra typu real escape (escaperoom, escape room) to nie tylko znakomita zabawa, ale także sposób na sprawdzenie własnego sprytu i możliwości umysłu. Outplay to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta – Gdańska, Sopotu i Gdyni, gdzie emocje sięgają zenitu, a adrenalina pobudza do działania. Ta nowa forma rozrywki, jaką jest escaperoom, to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i nie tylko..

JAK TO DZIAŁA?

Wyobraź sobie, że z grupą przyjaciół zostajesz zamknięty w pokoju na 60 minut. Aby wyjść z pokoju musisz rozwiązać szereg zagadek, na podstawie znalezionych wskazówek. Na tym właśnie polega escape game!. Wskazówkami mogą być przedmioty, znaki, cyfry, litery, etc.
Myślisz, że łatwo jest się wydostać z takiego real escape roomu? Nasze pokoje różnią się stopniem trudności – wybierzcie zatem pokój ucieczki z odpowiednim dla Was poziomem trudności.

JESTEŚ TURYSTĄ?

Jeśli dopiero co przyjechałeś do Trójmiasta i planujesz odwiedzić jeszcze stare miasto, skwer w Gdyni, PGE Arena lub interesuje Cię plaża w Sopocie, to koniecznie na swoją listę zapisz jeszcze Outplay w Gdańsku. Łatwo nas znajdziesz, ponieważ znajdujemy się w pobliżu stacji SKM Wrzeszcz, przy pięknie odrestaurowanej ulicy Wajdeloty. Nasz adres to ul. Grażyny 10 lokal nr 1.

DLA KOGO?

Zaplanowaliśmy zabawę dla wszystkich. Szczególnie polecamy ją osobom, które interesują łamigłówki i zabawy logiczno-strategiczne.
Mile widziane są firmy podczas wyjść integracyjnych – zapraszamy do zakładki „Dla firm