Nasz adres: Gdańsk, ul. Grażyny 10/1 Rezerwacje: (+48) 518 352 295

Pokoje zagadek

CELA

Zostałeś niesłusznie oskarżony i osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Istnieje jednak szansa, aby się niego wydostać. W tym samym pokoju przed laty osadzono Harrego Copperdini, któremu jako jedynemu udało się zbiec… w celi zauważasz wskazówki i lawinę zagadek… spiesz się…zostało tylko 60 minut.

Poziom trudności: 5/5 mega ultra trudny

Rezerwuj pokój

GARNIZON

Wcielasz się w postać agenta misji specjalnej, której celem było odbicie współpracownika przetrzymywanego jako zakładnika. Coś jednak poszło nie tak.

Masz 60 minut, aby wydostać się z pułapki. Ściany pokoju rodzą coraz to nowe zagadki, a czas ucieka…

Poziom trudności: 3/5 średni

Rezerwuj pokój

TAJEMNICA DETEKTYWA JOE WHITE’A

Przed Tobą kolejne wyzwanie. Tym razem masz do rozwiązania zagadkę tajemniczego zniknięcia Gustava. Sprawą zajmował się detektyw Joe White, który również znalazł się w kręgu podejrzanych…

Masz 60 minut, aby znaleźć obciążające go dowody i wydostać się z gabinetu przed powrotem detektywa, a pokój aż roi się od niewyjaśnionych zagadek… Szybko, czas ucieka!

Poziom trudności: 2/5 początkujący

Rezerwuj teraz

UPSIDE DOWN

Piękny sen zostaje okrutnie przerwany. Budzisz się w znajomym pokoju, ale czujesz się jakoś nieswojo. Nie do końca wiesz o co chodzi… Stół stoi na suficie, krzesło też, a żyrandol na podłodze! Zagadki i wątpliwości pojawiają się na każdym kroku…. Czyżbyś znalazł się w równoległej rzeczywistości? W głowie dudni tylko jedna myśl…uciec…uciec stąd jak najszybciej. To jest Twój jedyny cel…masz na to 60 minut

Poziom trudności: 3/5 średni

Rezerwuj teraz