Nasz adres: Gdańsk, ul. Grażyny 10/1 Rezerwacje: (+48) 518 352 295

Promocje

 • Wieczór panieński / kawalerski w Outplay
  Organizujesz wieczór panieński/kawalerski? Zrób to w Outplay! Tylko u nas możesz zorganizować niezapomniany początek tego wyjątkowego dnia. Na tą okazję oferujemy liczne niespodzianki dla przyszłej panny młodej /pana młodego. Jeśli przygotowujesz wieczór dla kogoś - możemy w treści zagadek wpleść szczegóły z życia panny młodej/pana młodego lub przygotować inne niespodzianki (ukryć prezent) - koniecznie skontaktuj się w tym celu z obsługą (tel 518 352 295)! Jeśli organizujesz wieczór lub to Ty jesteś osobą główną tego wieczoru - możesz liczyć na atrakcyjne rabaty uzależnione od ilości rezerwowanych pokoi: 2 pokoje - 10 % rabatu 3 pokoje - 15 % rabatu 4 pokoje - 20% rabatu Dodatkowo młoda para, w której choć jeden z małżonków zorganizował u nas Swój wieczór otrzyma rabat na kolejny pokój w wysokości 30% do wykorzystania we dwoje. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!    
 • Vouchery na grę w Outplay już dostępne!
  Przygotowaliśmy dla Was vouchery w cenie 109 pln ważne przez 7 dni w tygodniu, na dowolny pokój w Outplay. Czas realizacji każdego voucheru - około 1 miesiąc od daty zakupu. W grze na voucher może wziąć udział do 4 osób. Istnieje również możliwość zakupu voucherów bez przychodzenia do nas - w wersji elektronicznej i płatności za nie przelewem. Zapraszamy!  
 • Urodziny? Zorganizuj je w Outplay!
  Chcesz, aby Twoje lub Twojego dziecka urodziny były niezapomnianym wydarzeniem? Zorganizuj je w Outplay! Dla jubilatów przygotowaliśmy specjalne ceny. Rezerwując jeden pokój otrzymujesz rabat w wysokości 10%, Rezerwując dwa pokoje otrzymasz 20% zniżki, Rezerwując trzy pokoje otrzymasz aż 30% zniżki! Jeśli chcesz zrobić jubilatowi niespodziankę, koniecznie skontaktuj się wcześniej z nami. Mamy mnóstwo pomysłów na przygotowanie specjalnej urodzinowej niespodzianki – szczegóły u ekipy Out Play! Dodatkowo załoga Outplay pomoże w zorganizowaniu tortu i napojów w zaprzyjaźnionej cukierni T.DEKER w preferencyjnych cenach!
 • Niedziela dla rodzin w Outplay
  Specjalnie dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy niedzielną promocję. W niedziele w dowolnym pokoju rodziny z dziećmi grają ze zniżką 20%. Warunek: przynajmniej jedno dziecko do lat 16 w grupie.
 • Zniżki dla Studentów
  Tylko u nas zniżki dla studentów aż do 20 pln za grę!
  4 studentów = 20 pln zniżki 3 studentów = 15 pln zniżki 2 studentów = 10 pln zniżki 1 student = 5 pln zniżki Oferta obowiązuje na seanse od poniedziałku do czwartku. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta ważna jedynie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej.